22 листопада студенти спеціальностей «Агрономія» та «Лісове господарство» зустрілися з директором Міжнародного інформаційного центру, який надає можливість студентам та випускникам, що навчаються за аграрним напрямом пройти стажування на сільськогосподарських підприємствах Європи, Америки, Австралії.
Основними вимогами для участі в програмі є наявність сільськогосподарської освіти, базові знання іноземної мови (англійська, німецька), бажання та можливість проходити стажування за кордоном.
Пропонується стажування в таких країнах:
Швеція
аграрне стажування терміном від 3 до 12 місяців для студентів віком до 29 років із знанням англійської мови – у теплицях, що вирощують квіти, суницю, полуницю, огірки, помідори, декоративні рослини та спеції; на змішаних фермах, які вирощують худобу та злакові культури; на фермах з великою с/г технікою, що вирощують злакові культури та овочі на відкритому ґрунті або у галузі садівництва, конеферми для практикантів із досвідом роботи, для дівчат також пропонується програма часткової зайнятості на фермі та допомога в домашній роботі).
Нідерланди
аграрне стажування зі знанням англійської або німецької мови терміном на 3 місяці у теплицях з вирощування квітів, овочів, декоративних рослин, ягід; на змішаних фермах з великою рогатою худобою та овочами або злаковими культурами; на фермах, що вирощують овочі на відкритому ґрунті; на підприємствах із виробництва сиру та молочних продуктів, на фермах із виробництвом органічної продукції, конеферми для практикантів із досвідом роботи).
Швейцарія
аграрне стажування для студентів зі знанням німецької мови віком до 29 років терміном на 4 або на 12-18 місяців у теплицях з вирощування овочів, квітів, декоративний рослин, ягід, або на змішаних фермах та у галузі садівництва, для дівчат також пропонується програма часткової зайнятості на фермі та допомога в домашній роботі, конеферми для практикантів із досвідом роботи).
Данія
аграрне стажування для студентів віком до 29 років зі знанням англійської та німецької мови терміном від 7 до 18 місяців на тваринницьких фермах та змішаних фермах з вирощування овочів та худоби, або в теплицях з вирощування квітів, рослин, ягід або овочів, конеферми для практикантів із досвідом роботи).
США
аграрне стажування для студентів зі знанням англійської мови терміном від 3,5 до 18 місяців на фермах або с/г підприємствах з вирощування овочів, ягід, декоративних рослин або квітів, з ландшафтного дизайну, гольф-клубів, тваринницьких або змішаних фермах, підприємствах з виробництва молока та молочних продуктів, будівництво с/г споруд тощо.
Також можливе стажування із чотиримісячним курсом навчання в Університеті Мінесоти, конеферми для практикантів із досвідом роботи)
США(виноробство)
стажування у галузі виноробства для студентів та випускників із практичними навичками у галузі виноробства, переробки винограду та виробництва вина, також необхідною вимогою є ґрунтовні знання англійської мови. Початок стажування – у серпні)
Австралія
стажування для студентів та випускників зі знанням англійської мови до 29 років терміном на 12 місяців на ферми, що займаються вирощуванням овочів у теплицях або на відкритому ґрунті, на тваринницьких фермах, бджільництво).
Австралія(виноробство)
стажування для студентів та випускників зі знанням англійської мови до 29 років терміном на 4 місяці на виноробних заводах Австралії (у випадку, якщо спеціальність в дипломі вказана як виноградарство, або агрономія),
Канада
стажування для студентів терміном від 7 до 12 місяців переважно на тваринницьких фермах, або фермах що вирощують овочі та злакові культури на відкритому ґрунті, для хлопців обов’язкове знання та вміння оперувати сільськогосподарською технікою).
Польща
стажування для студентів віком до 29 років на рослинницьких, тваринницьких та змішаних фермах терміном на 3 місяці.